8 Mart 2013 Cuma

8 mart 2013 Gratis indirimi

Herkese Merhaba ,

Kaç gündür ölüp bittiğim,hayallar kurduğum indirimden malesef hayal kırıklığıyla döndüm.
Bostanlıdaki gratise gittim öğleden sonra malumunuz the balmda %50 indirim vardı ve sadece alacağım tek bir ürün vardı kesin bitmemiştir herkes mary lou aydınlatıcı mı alacak canım hadi ordan havasıyla girdiğim gratiste hayatımın şokunu yaşadım :( öğlen saat 11:00 de bütün ürünler bitmiş hatta resmen yağmalanmış oradaki çalışanların yalancısıyım demiyorum bizzat gidip gözlerimle gördüm . Sadece 3 çeşit ruj alabildiğine gloss,en koyusundan kapatıcı , en koyu renklerde tekli farlar,bir tane mat palet kalmıştı,2 tanede renkli nemlendirici bende sadece light-medium rengi renkli nemlendiriciyle avunmak zorunda kaldım :(  essence standı deseniz kaç haftadır gidiyorum bomboş ürün falan yok bol bol maskara ,oje vs.. kült olan ürünlerden eser yok mesela my base yani high beam dupe olanından bekle bekle içim şişti valla artık gitmeyeceğim denk gelirse alırım ne bu arkadaş her indirimde mağaza açılmadan elimizde gevrek ,peynir,çay kapıda mı bekleyeceğiz :) neyse canım sıkıldı ama yaa sırf elim boş çıkmamak için 3-5 birşeyler alıp çıktım sırf indirimden yararlandım demek için hadi bakalım neler varmış yağmalananlardan geriye kalanlarda (bu arada cep telefonumla çektim görüntü kalitesi çok iyi değil )   :Toplu bir hatıra fotoğrafıyla başlayalım :)
Gratise özel markalarda % 40 indirim vardı ve bu indirim 8-9-10 mart tarihlerinde geçerli.

7'li accesoryzone pink body lotion set

normal satış fiyatı :14.75  indirimle 9 tl civarında

Be fine body mistlerde %40 indirimde

normal satış fiyatı : 14.50 tl


Bu kolonyalar 30 ml ve ben dolap ve çekmecelere sıkıyorum gerçekten çok etkili bu konuda.

pure soap tertemiz fresh bir koku

sex on the beach daha ağır şekerli bir koku

normal satış fiyatlar : 12.50 tl

Bee Beauty Passion body lotion ise kalıcı kokusyla meşhurmuş öyle dedi görevli bayan deneyip göreceğiz bakalım .

normal satış fiyatı : 13 tl


Bir pudra canavarı olarak bu terracota olmazsa olmazdı ancak indirimi bekledim tabiki almak için çünkü diğer bloglarda normal satış fiyatı performansına göre fazlaymış ki gidip 35tl yazısını görünce hadi canım dedim hakatende indirimsiz verilmez o para yalnız dikkatimi çeken bir iyi bir kötü durum oldu iyi olan ürün 27 gram al mezarda bile sür sürüştür o cinsten kötü olan ise ambalajı çok vasat sanırım iki ya da üç kullanımdan sonra kapağı elimde kalacak gibi bide ayna ve sünger yok içinde.

normal satış fiyatı .  35 tl


Bu da yağmalananlardan payıma düşen :)

iki rengi vardı light ve light-medium

daha önce kullanmadığım ama adını çok sık duyduğum ve hep hakkında da olumlu yazılar okuduğum bir ürün olduğu için bir şans vermek istedim umarım hayal kırıklığına uğramam.

normalde blogda da yazdım ben estee lauder yazısı için knock knock kullanıyorum renkli nemlendircide ama günlük şöyle sür çık tadında birşeyler  arıyordum ve indirime girmişkende almış bulundum.

normal satış fiyatı 32 tl


Benden bu kadar

Siz neler kaptınız bu indirimden ya da benim gibi hayal kırıklığına uğrayanlar oldu mu ? Çok merak ediyorum ve Yorumlarınızı bekliyorum

Sevgiler ..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder