2 Nisan 2013 Salı

Maybelline color tattoo 24 hr no:35 on and on bronze

merhaba

bugün her gratis,watson vs yani maybelline standını gördüğüm heryerde bakıp bakıp almaktan vazgeçtiğim ve en sonunda aklımda kalacağına çekmecemde kalsın diyerek aldığım ama elimden düşürmediğim color tattoo krem farı inceleyeceğiz takip edenler bilir benim color tattoo serisinden ilk aldığım far permanent taupe idi ancak hayatımda yaptığım en yanlış alışverişti diyebilirim elbetteki sevenleri vardır ama bir far bir insana bu kadar mı yakışmaz ? yok dedim bitti almam artık sonra bloglarda öve öve bitiremediler bu seriyi en çokta on and on bronze çok yazıldı çizildi peki hakediyor mu bu kadar övgüyü kesinlikle evet.


ürün cam kavanozda , bence çok şık ve kullanışlı ben her ihtimale karşı ters koyup muhafaza ediyorum birde kapağını sıkı sıkı kapatıyorum hava alıpta kurumasın diye.

sürümü uygulaması yağ gibi derler ya aynen öyle ben 2 şekilde kullanıyorum :

1- tek başına günlük sür çık tarzında çünkü inanılmaz gösterişli duruyor yani baya vakit harcanmış gibi,

2- kahverengi tonlarda makyaj yapacaksam far bazı olarak bu krem farı yüzük parmağımla kaş kemiğime kadar sürüp herhangi bir karıştırma fırçasıyla etrafını temizledikten sonra temel göz makyajımı yapıyorum.

her iki uygulamada da yarı yolda bırakmadı beni topaklanma,çizgilemme vs. yapmadı sabahtan akşama kadar akmadan bozulmadan tekrar beraber eve döndük :)

rengi kahve tonu ağır basan altın yansımaları olan bir bronze renk ve ben her ten rengine yakışacağını düşünüyorum ancak çok çok beyaz tenlilerin daha hafif uygulaması gerek diye düşünüyorum ki zaten bu farın en önemli güzel özelliği renk tonlamasını ayarlayabilmeniz. neyse ben sizi fotoğraflarla başbaşa bırakıyor ve bir dahaki yazımı izmirde değil inşallah mersin'de yazmak üzere huzurlarınızdan ayrılıyorum :)

NOT : bu arada yanılıyorsam düzeltin lütfen bu serinin renk skalasında pink gold rengi daha önce var mıydı ? çünkü yok diye biliyordum ama gelmiş tr ye ya da ben daha yeni gördüm her zaman olduğu gibi yine en son ben öğrendim :) bu rengi alırken pink gold renginide inceleme fırsatım oldu ve alınacaklar listesinde yazıldı bile o kadar diyim :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder